НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
2014-2015 н.р. 

        Традиційною для вчителів школи стала участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «Вчитель року – 2015». Вчителі образотворчого мистецтва Долецька Л.М. та української мови і літератури Ховзун Г.Б. є переможцями районного етапу конкурсу. Долецька Л.М. учасник, а Ховзун Г.Б. фіналіст обласного етапів конкурсу.  Також школі було доручено проведення урочистих заходів закриття та нагородження учасників обласного етапу конкурсу «Вчитель року – 2015», який відбувся в Житомирському обласному ІППО.   

         Також вчителі беруть участь в районному конкурсі «Сучасна освіта Житомирщини». В цьому році це Вербило Л.В., Місюра Т.В., Козак Л.В., Коваленко Л.В., Ярошовець О.А., Семеній О.М. Проте щороку це майже одні і ті ж  педагоги.

          Вчителі Вербило Л.В., Коваленко Л. В. Місюра Т.В. та Івашкевич В.В. підготували  учнів до участі в роботі МАН. Вже пройшов І (районний) етап конкурсу, де всі учні школи Андрійчук К. (11 клас), Докійчук Д. (11 клас), Коваленко С. (10 клас), Дубова О. (10 клас) та Михніцька І. (9 клас) стали переможцями і будуть брати участь в обласному етапі.

         В  школі чітко сплановано і налагоджену роботу із здібними та обдарованими учнями, так учні школи здобули 5 призових місць на районному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з базових предметів.        

Предмет

Результат

Учень

Клас

Вчитель

Інформатика

І місце

Коваленко С.

10

 

Українська мова і література

ІІ місце

Михніцька І.

9

Вербило Л.В.

ІІ місце

Андрійчук К.

11

Мельник Г.С.

Англійська мова

І місце

Докійчук Д.

11

Місюра Т.В.

Фізика

І місце

Коваленко С.

10

Грибан  В.В.

      Вчителі школи Коваленко І.П., Романов В.А., Ховзун Г.Б. є членами журі районних олімпіад та конкурсів. Вербило Л.В. є членом журі обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика. Про високий науково-методичний потенціал школи свідчать  проведення на базі школи семінарів районного та обласного рівнів. Так в жовтні 2014 року на базі школи був проведений районний семінар для заступ6ників з НВР шкіл Житомирського району на тему: «Перспективне кафе»: методичні та інструментальні засади планування роботи МО школи». В листопаді 2014 року відбувся обласний семінар завідуючих методичними кабінетами районних відділів  освіти  Житомирської області з питання   впровадження профільної освіти. Також щороку на базі школи проходять обласні семінари для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів Житомирської області, та в І семестрі такий семінар був проведений для вчителів української мови та літератури.

      Досить ефективною є робота членів МО у період між засіданнями. В І семестрі проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, І етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика, взяли участь у районних та обласних етапах цих конкурсів, осінній сесії Всеукраїнської заочної олімпіади «Олімпус», у шкільному, та районному етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів. В конкурсі «Моя Батьківщина – Україна» учениця 11 класу Андрійчук К. стала переможцем  обласного етапу (вчитель Юхимець Г.М.).  Обласний конкурс «Літературна майстерня» Михніцька І. учениця 9 класу – абсолютний переможець  (вчитель Вербило Л.В.). Учні школи під керівництвом вчителя правознавства Коваленка І.П. взяли участь в обласному турнірі юних правознавців.

      Результатом ефективної роботи вчителів суспільно-гуманітарного циклу є високі досягнення наших учнів, а саме:

ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Клас

Результат

Учень

Вчитель

5

І

Сергійчук А.

Ховзун Г.Б.

6

ІІІ

Дворніна А.

Макаревич Т.М.

9

І

Михніцька І.

Вербило Л.В.

ІІІ ( обласний ) етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Клас

Результат

Учень

Вчитель

9

ІІІ

Михніцька І.

Вербило Л.В.

    Учениця 9 класу Михніцька Ілона в січні 2015 року братиме участь в V (всеукраїнському) етапі  XVМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

ІІ (районний) етап Міжнародного мовно-літературного

конкурсу ім. Т.Шевченка

Клас

Результат

Учень

Вчитель

6

І

Дворніна А.

Макаревич Т.М.

7

І

Весельська М.

Ховзун Г.Б.

9

І

Михніцька І.

Вербило Л.В.

ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного

конкурсу ім. Т.Шевченка

Клас

Результат

Учень

Вчитель

6

ІІ

Дворніна А.

Макаревич Т.М.

9

І

Михніцька І.

Вербило Л.В.

        Варто зазначити, що цікаво та змістовно пройшли в школі й предметні тижні з предметів суспільно-гуманітарного циклу: тиждень української мови та літератури до Дня української писемності та мови, тиждень правознавства до Всеукраїнського дня права.

Результати участі в роботі МАН України (районний етап)

  • Відділення комп’ютерних наук     
  • Коваленко Святослав Ігорович, учень 10 класу, робота «Ігрова програма «Labbi-2»  (керівник – вчитель математики Коваленко Л. В.), секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми», базова дисципліна –   «Математика».  
  • Відділення екології та аграрних наук 
  • Дубова Оксана Сергіївна, учениця 10 класу, робота «Вміст нітратів в нецентралізований джерелах водопостачання», (керівник Івашкевич В.В.),  базова дисципліна –«Хімія»;
  • Андрійчук Катерина Олегівна, учениця 11 класу, робота «Регулювання вмісту мікроелементів при вирощенні полуниці на навчально-дослідній ділянці Денишівської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені  В.Г. Бондарчука»,   (керівник Івашкевич В.В.), секція «Агрономія», базова дисципліна –               « Біологія».

           МО вчителів початкових класів в І семестрі провели   2 засідання МО за темами відповідно до плану. На засіданнях були присутні майже всі члени МО. Велася робота між засіданнями відповідно до плану роботи.  Проведений  відкритий виховний захід «Посвята в першокласники»( Семеній О.М.).  Учні 4 класу (Долецька Л.М.)  брали участь у в обласному семінарі (фрагмент уроку з курсу за вибором «Основи продуктивного мислення» та факультативу «Мовленнєва творчість»: подорожували планетою Міркувань разом з Плюсиком й Мудриком, презентували свої роботи:ментальні картки, каліграми,виконували  різноманітні цікаві завдання).

       Ведеться робота з обдарованими дітьми, так  протягом І семестру учні початкових класів брали участь у різноманітних  конкурсах:

  • Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика ( Результати: І місце – Лугіна Аня учениця 4 класу ; ІV місце – Можарівський В. учень 3 класу);
  • Всеукраїнський природничий конкурс «Колосок» - 1 клас: ( Михніцький Е., Вікаренко Т., Цісар А.,Кохановська Д., Буханевич Д., Солецький О., Добровольський А., Хижник І.,Котюк І., Тарашкевич О.,Козак В. 3 клас: Можарівський В., Козак  К., Яременко Д., Гульчевський Є., Гуленков М., Бокша Т., 4 клас: Богуцький С.);
  •  Міжнародний інтерактивний конкурс «Бобреня»;
  • Конкурси «Геліантус»( 1 клас: Тарашкевич О., Цісар А., Кохановська Д., Добровольський А., Козак В., Куликівська Д., Книш А., Ковальчук А., Солецький О.) , «Олімпус» 4 клас: українська мова (Богуцький С., Лугіна А.,Данилюк І.);  математика (Богуцький С., Щербатюк В.,Гульчук Р.).

         Протягом семестру діти проявляли творчість й брали участь у шкільних конкурсах з образотворчого мистецтва: «Україна – єдина держава»,малюнки на спортивну тематику, «Мир планеті, радість людям», вітальні листівки до Дня вчителя, виготовляли голубів до Дня миру…

Подивитись інформацію за 2013-2014 н.р.