У рамках Року англійської мови в Україні Громадська організація GoGlobal разом з Міністерством освіти і науки України, компанією Microsoft та партнерами працювала над розробкою нового формату дитячих пришкільних таборів – таборів з поглибленним вивченням англійської мови. Проект отримав назву «GoСamps».

        На даний момент більш ніж 3 тисячі шкіл з усієї України попередньо зголосилися цього року організувати мовні табори на базі навчальних закладів. Близько 150 з них, за результатами мотиваційного конкурсу, отримають статус «GoСamps».

       Ми вітаємо Денишівську ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Г.Бондарчука, що вийшла у фінал даного проекту.

         Основним завданням команди проекту є показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто. Що літній табір може бути веселим, розважальним, та яскравим. Також однією з особливостей «GoСamps» стане те, що в якості волонтерів планується запросити іноземців.

ВІТАЄМО у Денишівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Г.Бондарчука

пані Олену (Олену Борисівну Борисову) із сином Олексійком, 

а також англомовну індійку Дію!!!1 день

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина,» - переконлива істина сьогодення. Якщо раніше вивчення іноземних мов було лише захопленням, то у наш час знання іноземної мови відкриває перед людиною досить широкі перспективи. Принаймні це дозволяє людині почуватися більш успішною. Незаперечним є і той факт,  що на сьогоднішній день пропозиції ринку праці дуже часто вимагають знання  як мінімум базового рівня англійської мови. Щоправда, вчать іноземні мови не лише для кар'єри.

З метою популяризації вивчення іноземних мов, підвищення мотивації учнів та заохочення їх до практичного використання набутих знань долучився до реалізації проекту «Літні мовні табори 2016» педагогічний колектив Денишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Г. Бондарчука, бо переконані, що життя прихильне до невгамовних творців. Це і дало змогу увійти до фіналу конкурсу «   , 

Як результат, учні школи мають змогу у Літньому мовному таборі «Лінгволенд», який почав свою роботу на базі Денишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Г. Бондарчука 06 червня цього року, займатись з волонтерами. Волонтери з Америки Олена Борисівна Борисова із сином Олексієм та Діа з Індії у перший день познайомились з учнями та учителями. Представники   школи екскурсоводів провели екскурсію по школі англійською мовою.


2 день


3 день


4 день


5 день


6 день


7 день


8 день


9 день


10 день


11-13 день


14 день